Haluk Levent'ten yardım çağrısı

Türkiye'de "Ahbap" adı altında birçok ilde oluşturduğu yardım platformu ile gönüllere taht kuran, gerçekleştirdiği yardımları ile sıkça adını duyuran ses sanatçısı Haluk Levent, solunum cihazına muhtaç olan Samsunlu Şaban Yeşer'in sesi oldu

Haluk Levent'ten yardım çağrısı

Geçtiğimiz hafta Tuğba Yeşer'in sosyal medyadan Haluk Levent'e seslenmesi ile birlikte Ahbap Samsun harekete geçti. Babasının için çağrıda bulunan Tuğba Yeşer'in sesi olan Ahbap ekibi aileyi ziyaret ederek Haluk Levent'e haber verdi. 

BESTE YAPACAK 

Ahbap Samsun ekibi, "Başkanım, yönlendirmiş olduğunuz hastamızı ziyaret ettik ve taleplerini dinledik. Gerekli işlemler için araştırmalara başladık" sözcükleri ile ailenin durumunu Ahbap'ın Kurucu Başkanı Haluk Levent'e iletti. Haluk Levent ise sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verdi: "Şaban Yeşer abimizin durumunun çok kötü olduğu bilgisini aldık. Şu anda bir solunum cihazına ihtiyaç var. SGK belli bir bölümünü karşılıyor. Kalan 11,500 TL’yi kim öderse ona bu akşam Selçuk konserinde sahnede beste yapacağım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER