'Halkımıza hizmetin en iyisi sunulacak'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Halkımızın tümünde 'Bizim, hepimizin belediye başkanı' algısının gönüllerinde yer alması çok önemli. Başkanlarımız herkesi kucaklayarak eşit hizmetle hem gönüllere koşacak, hem de hizmetin en iyisini sunacak." dedi.

'Halkımıza hizmetin en iyisi sunulacak'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhur İttifakı Canik, Kavak ve Ladik belediye başkanlarına 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından halkın teveccühü ile seçilen Cumhur İttifakı Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkanlarına görevlerinde başarılar diledi.

Samsun'un geleceğe en iyi şekilde hazırlanması, kent genelinde topyekun kalkınma için yerel yönetimlere önemli görevler düştüğünü belirten Yusuf Ziya Yılmaz, şehrini, ilçelerini çok iyi tanıyan, gereksinimlerini bilen, çalışma azmi yüksek belediye başkanlarının büyük katkıları ile yeni bir dönemin başlayacağını söyledi.

31 Mart seçimlerinin ardından hizmet yolculuğunun aksamadan devam edeceğinin altını çizen Yılmaz, "Belediye başkanlarımız büyük sorumluluğunun farkında. Bizim kaybedecek bir dakikamız bile yok. Çok çalışmamız, halkımıza kentimize, ülkemize hizmet etmemiz gerekiyor. Yerel yönetimlerde yeni bir dönem başladı. Ne yapacağını çok iyi bilen, hizmet noktasında çıtayı daha da yukarılara götürecek Cumhur İttifakı belediye başkanlarımız şehrimizi geleceğe emin adımlarla taşıyacak. Canik ilçemiz yeni dönemde bir çok dev projeye ev sahipliği yapacak. Kentin çehresini değiştirecek projelerin bir çok örneği diğer ilçelerimizde de uygulanacak. Önemli bir konuda halkımızın tümünün 'Bizim, hepimizin belediye başkanı' algısının gönüllerinde yer almasıdır. Belediye başkanlarımız herkesi kucaklayarak, eşit hizmetle hem gönüllere koşacak, hem de hizmetin en iyisini sunacak. Bundan kimsenin endişesi olmasın." diye konuştu.

Özelikle iktisadi kalkınma noktasına dikkat çeken Yılmaz, belediye başkanlarının şehrin iktisadi dinamiklerini harekete geçirerek üretim, kalkınma, istihdam konularında önemli çalışmalar yürüteceklerini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 23:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER