Halil İnci iddialı geliyor

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkanı Aday Adayı Halil İnci, aday adaylığı ile ilgili açıklamalar yaptı. İnci, “En büyük hedefimiz sanayileşmeyi arttırmak ve istihdam yaratmak” dedi

Halil İnci iddialı geliyor

Tekkeköy Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı olan Aşağıçinik eski Belediye Başkanı Halil İnci, basın toplantısı düzenledi. AK Parti’nin kendisini aday olarak göstereceğinden emin olduğunu kaydeden İnci, Tekkeköy Belediye Başkanı olacağını kaydetti.

TEKKEKÖY İÇİN YOLA ÇIKTIK

Aşağıçinik Belediye Başkanlığı süresinde edindiği tecrübeleri Tekkeköy’e aktaracağını belirten İnci, “Edindiğimiz tecrübelerimizi, heyecan ve kararlılıkla yaptığımız hizmetlerimizi, Tekkeköy’de ve bütün sınırları içerisinde eşit hizmet anlayışı ile aktaracağız. Sivil toplum örgütlerimiz, sanayicimiz, esnafımız, resmi kurumlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanlığımız, il başkanlığımız, ilçe başkanlığımız ve milletvekillerimizle birlikte ilçemizin gelişmesi için çalışacağız. İşsizimizden sanayicimize, çalışanımızdan emeklimize, gencimizden yaşlımıza ve tarımla uğraşmakta olan hemşehrilerimizin beklentilere cevap vereceğiz. İlçemizi, eğitim, sağlık, sanayi, turizm sosyal tesisleri ve tarım gibi ana hedeflerine kavuşturarak, ilimizin doğu girişindeki cazibe ve yaşam kenti yapacağız. Tekkeköy’ü dinamikleriyle yaşatmak için yola çıktık. En büyük hedefimiz sanayileşmeyi arttırmak ve istihdam yaratmak” dedi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER