'Gençlerimizin başarısı bizleri mutlu ediyor'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşambalı genç işadamlarını mecliste ağırladı.

'Gençlerimizin başarısı bizleri mutlu ediyor'

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) Başkanı Sercan Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ı TBMM'de ziyaret etti.

Bir süre önce yeni yönetimi oluşan ÇARGİAD'ın yönetim kadrosu Türkiye Büyük Millet Meclis'inde (TBMM), AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'la buluştu. ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verirken, Yılmaz'a Samsun'a başarılı hizmetleri ve şehre önemli katkıları için teşekkür etti.

"GENÇLERİMİZ BÜYÜK BAŞARILAR SERGİLİYOR"

Çarşambalı Genç İşadamlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Pırıl pırıl genç işadamlarımızın ziyareti beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Mecliste görmek, bizleri ziyareti beni onurlandırdı." dedi.

"Gençlerimize inancımız tam" diyen Yılmaz,  "Ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine katkı sağlayan başarılı genç iş insanlarımızı gönülden tebrik ediyorum. Onlar hepimizin geleceği. Hayat yolunda büyük başarılar sergileyerek kentlerine, ülkelerine büyük katkılar sağlayacaklarına inanıyorum. Kurulan gönül köprüsünde bizi ayrı bir yere koyarak onurlandırdıklarını belirtmek isterim. Hepsine canı gönülden başarılar diliyorum." diye konuştu. ÇARGİAD Başkanı Albayrak ziyaretinde Milletvekili Yılmaz'a plaket takdim etti.

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) Başkanı Sercan Albayrak ve yönetim kurulu üyelerini mecliste ağırladık. Ziyaretleri beni çok mutlu etti ve onurlandırdı. Hepsine iş hayatlarında ve dernek çalışmalarında gönülden başarılar diliyorum.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER