First Lady'lerin Buluşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aralarında eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım ve bakanların bulunduğu kalabalık bir heyetle toplu açılış törenlerine katılmak üzere Diyarbakır'a gitti

First Lady'lerin Buluşması

VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜ KARŞILADI

Özel TC-ANA adlı uçakla saat 11.35'de  Diyarbakır'a giden  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyeti  Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nden  İstanbul Valisi  Vasip Şahin,  İstanbul İl Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan ve diğer ilgililer tarafından karşılandı.

 

FİRST LADY'LERİN SAMİMİ BULUŞMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'ne karşılayanlar arasında Başbakan  Binali Yıldırım'ın eşi  Semiha Yıldırım da yer aldı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi  Emine Erdoğan'ı sarılarak karşılayan  Semiha Yıldırım daha sonra birlikte uçağa geçtiler.


DİYARBAKIR ERDOĞAN'I BEKLİYOR

Diyarbakır'da toplu açılış törenine katılacak olan  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan  Binali Yıldırım'ı karşılamak üzere çok sayıda vatandaş, törenin yapılacağı alanda toplandı.


GÜVENLİK ÖNLEMLERİ HAT SAFHADA

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın ziyareti nedeniyle  Diyarbakır'da çok sıkı güvenlik önlemleri alındı. Erdoğan ile Yıldırım'ın geçiş güzergahlarına belirli aralıklarla frekans karıştırıcı seyyar Jammer'ler konuldu.


ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILDI

Zırhlı araçlarla güvenlik önlemlerinin alındığı güzergahlar araç trafiğine kapatıldı. Erdoğan ve Yıldırım'ın taziye ziyaretinde bulunacağı merkez  Sur İlçesi'ne bağlı Tanışık Köyü'nde de güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER