Fevzi Güler'den mutlu haber

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, uzun zamandır yoğun bakımda tedavi altında olan ve şuan sağlığına kavuşma yolunda ilerleyen Samsun'un sevilen simalarından Fevzi Güler'i hastanede ziyaret etti.

Fevzi Güler'den mutlu haber

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yoğun bakımdan normal servise alınıp tedavisi süren 'Balıkçı Fevzi' olarak bilinen Fevzi Güler'i hastanede ziyaret etti.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu evinde tedavi gören Samsun'un seviyen simalarından Balıkçı Fevzi olarak bilinen Fevzi Güler, geçtiğimiz aylarda durumunun ağırlaşması üzerine Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi görmeye başladı. Uzun süre burada kontrol altında tutulan Güler'in sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine normal servise alındı. Şuan özel bir hastanede tedavisi devam eden Güler'in durumunun gün geçtikçe iyiye gitmesi ailesi ve sevenlerini mutlu etti.

Daha önce Güler'i evinde, hastanede çok kez ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Güler'i yine yalnız bırakmadı. Özel hastanedeki odasında yaptığı ziyarette yıllardır tanıdığı ve iyi bir dostlukları bulunan Güler'e geçmiş olsun dileklerini ileten Yılmaz, en kısa sürede sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

Fevzi Güler'in değerli bir insan olduğunu belirten Yılmaz, "Rabbim şifa versin. Güler, uzun yıllardır tanıdığımız, bildiğimiz, sevgimiz bir insan. Umarın en kısa sürede yeniden normal yaşamına döner. Yaşadığı sıkıntılı süreçte kendisini hiç yalnız bırakmaya çalıştım. Şimdi mutlu haberlerini aldıkça çok mutlu oluyorum. Rabbim şifa versin. " dedi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER