FETÖ'nün 'Trump' rüyası

Fetullahçı Terör Örgütü üyelerinin de tutuklu bulunduğu cezaevinde örgüt üyelerinin birbirlerine gönderdikleri belirlenen not kağıtları ortaya çıktı.

FETÖ'nün 'Trump' rüyası

Cezaevlerine iletilen mektuplar ve  tutukluların birbirlerine gönderdikleri notlarda anlatılan rüyalarla FETÖ mensuplarının moralleri yüksek tutulmaya çalışılıyor.

FETÖ üyelerinin de tutuklu bulunduğu bir cezaevinde, örgüt üyelerinin  birbirlerine gönderdikleri belirlenen not kağıtları ele geçirildi. Not  kağıtlarında, ABD Başkanı seçilen Donald Trump'la ilgili bir rüyaya yer verildi.

"TRUMP NAMAZ KILDI"

Rüya, notlarda şu ifadelerle anlatıldı:

"Bir garip rüya gördüm. Rüyamda Trump Amerikan Başkanı olmuş, ekibiyle  beraber Türkiye'ye ziyarete geliyor. Yanımda tanımadığım ama yakın bir arkadaşım  olduğunu bildiğim biri ile heyete mihmandarlık yapıyoruz. Trump, cami ziyareti  yapıyor. Ben arkadaşıma, 'İslamofobi hususunda kötü imajını düzeltmek için böyle  yapıyor' diyorum.

Trump, camiden çıkıyor. Adam çirkin, iri yarı, saçları siyah. Ben  arkadaşa, 'Televizyonda adamın saçları sarıydı boyatmış' demek ki diyorum... Daha  sonra Trump namaza duruyor. Arkadaşım, 'Biz de namaza duralım' diyor. Ben,  'Yerler çok temiz değil evde kılarız' diyorum. Trump'ın arkasında kendi  heyetinden takım elbiseli erkekler tek sıra saf halinde namaza duruyorlar. Ancak  dikkatimi çekiyor, Trump'ın namazında rüku ve secde yok. Adamın cenaze namazını  kıldığını uyanınca fark ettim."

Not kağıtlarının son bölümünde rüyayı anlatanın, "Sabah kalktık,  televizyonu hemen açtım, 'Amerika'nın yeni başkanı Trump' diyordu." ifadeleri yer  aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER