Fethullah Gülen'le Aynı İsmi Taşımak İstemiyor..

Fethullahçı terör örgütünün darbe teşebbüsü sonrası 26 yaşındaki Fethullah Üçüncü "Vicdanen beni rahatsız ediyor" diyerek ismini değiştirmek için mahkemeye başvurdu

Fethullah Gülen'le Aynı İsmi Taşımak İstemiyor..

İzmit'te, 26 yaşındaki Fethullah Üçüncü, Fethullah Gülen ile aynı ismi taşımamak için ismini değiştirmek amacıyla mahkemeye başvurdu. Fethullah Üçüncü, Fethullah Gülen ile aynı ismi taşımaktan utandığını söyledi.

ARKADAŞLARI DALGA GEÇİYORMUŞ

İzmit'te çay ocağı işleten, evli 2 çocuk babası Fethullah Üçüncü, Kocaeli Adliyesi'ne gelerek Asliye Hukuk Mahkemesi'ne ismini değiştirmek için bir dilekçe verdi. Arkadaşları terör örgütü Fethullah Gülen'le aynı ismi taşıması nedeniyle kendisi ile dalga geçildiğini söyleyen Fethullah Üçüncü, isminin  "Halil Efe Üçüncü" olarak değiştirilmesini talep etti.

"VİCDANEN BENİ RAHATSIZ EDECEK"

Fethullah Üçüncü, Fethullah Gülen ile aynı ismi taşımak istemediğini belirterek, "15 Temmuz günü Fethullahçı terör örgütünce ülkemizde kalkışılan darbe girişimi nedeniyle ülkemizi ele geçirmeye teşebbüs eden terörist başı ile aynı ismi taşımak istemiyorum. Bundan sonra aynı ismi taşımak vicdanen beni rahatsız edecek. Bu nedenle terör örgütü elebaşı olan Fethullah Gülen ile aynı ismi taşımak istemediğimden dolayı ismimin ' Halil Efe Üçüncü' olarak değiştirilmesini istiyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER