Ezgi hoca Samsun'da toprağa verilecek

Fatih'te aracını kullanırken kalp krizi geçirip kaza yapan ve tedavi gördüğü hastanede 11 gün sonra hayatını kaybeden genç akademisyen Ezgi Sevinçli Tarakçı, Samsun'da toprağa verilecek.

Ezgi hoca Samsun'da toprağa verilecek

Fatih'te aracını kullanırken kalp krizi geçirip kaza yapan ve tedavi gördüğü hastanede 11 gün sonra hayatını kaybeden akademisyen Ezgi Sevinçli Tarakçı'nın cenazesi, Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Genç akademisyenin arkadaşları ve öğrencileri, cenazeyi adli tıp önünde bekliyor.
Fatih Balat'ta aracını kullanırken kalp krizi geçirip kaza yapan ve 11 gün sonra hayatını kaybeden akademisyen Ezgi Sevinçli Tarakçı'nın cenazesi Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumuna getirildi. Genç akademisyenin arkadaşları ve öğrencileri adli tıp önünde cenaze işlemlerinin tamamlanmasını bekliyor. Ezgi hocanın arkadaşlarının ve öğrencilerinin üzgün oldukları görüldü.
"Benim bildiğim bir rahatsızlığı yoktu"
Çok üzgün olduğunu belirten Tarakçı'nın meslektaşı akademisyen Osman Hazinedar, "Çok üzgünüz, elim bir trafik kazası sonucu kaybettik arkadaşımızı. Sözün bittiği yerdeyiz. Benim bildiğim bir rahatsızlığı yoktu" dedi.

SAMSUN'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Öte yandan Tarakçı'nın cenazesinin tamamlanan işlemlerin ardından Samsun'a getirileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER