Evini Basan Cinleri Kameraya Aldı

Bir film çektiler hayatları film oldu... İfrit'in Diyeti Cinnia filmini çeken ekip dehşeti yaşadı.

 Evini Basan Cinleri Kameraya Aldı

Geçen hafta filmin vizyona girişi yaşananlar sebebiyle ertelenmişti. Bu hafta film vizyona girerken cinlerin musallat olduğu yönetmen  Özgür Özberk neler yaşadığını ilk kez anlattı.

EVİMDEN TAŞINMAK ZORUNDA KALDIM

Özgür Özberk internethaber.com sitesine yaptığı açıklamada İfrit'in Diyeti filminin ardından paranormal olaylar yaşadığını doğruladı. Peki neler yaşamıştı? Bu konuda ilk kez konuşan  Özgür Özberk, "Evimde görüklerimden dolayı taşınmak zorunda kaldım" dedi.

İLK KEZ CİNLERİN LİSANI KALİ DİLİNİ KULLANDILAR

İfrit'in Diyeti Cinnia filmindeki ayin sahnesinde cinlerin lisanı olan Kali dili kullanıldı. İlk kez böyle bir çekim yapılırken yönetmen yaşadığı dehşeti bu dili kullanmış olmasına bağlıyor.
Kali dilini kullanma konusunda Mührü Vekil'e ısrarcı olduğunu anlatan  Özgür Özberk, "Filmimizin senaryosunu yazdığımızda gerek mührü vekil'in cinlerle konuştuğu bölümde, gerekse ayin sahnesindeki ritüellerin daha gerçekçi olması için kali dili'ni kullanmakta ısrarcı oldum. Hocamız gerekli uyarıları yaptı ancak ben yine de sahneleri çektim" dedi.

GARİP SESLER VE GÖRÜNTÜLER BAŞLADI

O sahnelerin çekimlerine kadar herşeyin yolunda gittiğini belirten  Özgür Özberk"Ne olduysa ondan sonra oldu. Çekimlerden sonra evimde bile garip sesler anlam veremediğim görüntüler görmeye başladım. 5 ay sabredebildim. Sonunda evimi değiştirmek zorunda kaldım'' dedi.

EVİNE BASAN CİNLERİ KAMERAYA ÇEKTİ

Yönetmen  Özgür Özberk kendisine musallat olan cinleri kameraya çektiğini de söylüyor.
Görüntüleri psikolojik destek aldığı doktoruna da izlettiğini belirten yönetmen  Özgür Özberk, "Bütün bu yaşananları mantık dışı bulan bulmayan herkese saygım sonsuz. Elimde kamera görüntüleri var. Mühr-ü vekil hocam ve bir psikolog doktor arkadaşımdan başkasına izlettirmedim. Hocam doğal olarak sakin karşıladı ama doktorumun adeta kanı dondu. Çok yakında bunları göstereceğim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER