Eşi telefonda engelleyince çatıya çıktı!

Antalya'da, boşanma kararı alan eşi Ferit G.'nin kendisini telefonda engellemesini sinirlenen Tuğba G., oturdukları 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi.

Eşi telefonda engelleyince çatıya çıktı!

Polis itfaiye ve sağlık ekiplerine alarma geçiren olay, Kepez İlçesi Ulus Mahallesi 2107 Sokak'taki Dallar Apartmanı'nda meydana geldi. Tuğba ve Ferit G. çifti yaşadıkları sorunlar nedeniyle 15 gün önce boşanma kararı aldı. Bunun üzerine evi terk eden Ferit G., iddiaya göre eşini telefon aramalarına ve sosyal medya sitelerinden engelledi.

Bu süre içinde defalarca eşini arayan ve ulaşamayan Tuğba G., bunalıma girdi. Dün saat 17.30 sıralarında oturdukları evin terasına çıkan Tuğba G., intihar etmek istedi. Tuğba G.'yi çatıda görenler, durumu itfaiye polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede belirtilen adrese gelen polis, Tuğba G.'yi intihardan vazgeçirmeye çalışırken itfaiye ekipleri de önlem aldı. Yaklaşık 1 saat çaba gösteren ekipler, dalgınlığından yararlandıkları kadını kollarında tuttu. Kendisini kurtaran polise sarılan Tuğba G. sağlık görevlilerinin olay yerindeki müdahalesinden sonra polis merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER