Ersan Aksu'dan İlkadım'a adil yönetim sözü

İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu, hiçbir ayrım yapmadan bütün herkesin hizmetkarı olmaya talip olduklarını dile getirerek, "Hizmetlerin dağıtımında adil davranacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz. İlkadım'a adil yönetim sözü veriyoruz" dedi

Ersan Aksu'dan İlkadım'a adil yönetim sözü

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu, aday adaylığı süreci çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde hem ülke gündemi hem de yerel gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan Ersan Aksu, halka hizmetin hakka ibadet olduğu inancıyla hareket edeceklerini belirtti. Aksu, "İlkadım; sosyal belediyeciliğe getireceğimiz farklı bakış açıları ile insanı merkeze alan, her yaştan insanımızın kendisini mutlu hissedeceği örnek çalışmaların yapılacağı bir merkez olacaktır" dedi.

ADALET VAADİ

Ersan Aksu şunları kaydetti: "Bizler esasta; 'Devletin dini adalettir' anlayışını benimsiyoruz. İlkadım'da belediye başkanı olmamız halinde, hiç bir ayrım yapmaksızın bütün hemşehrilerimizin hizmetkarı olacağımızı ve hizmetlerin dağıtımında da adil davranacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz. İlkadım'a her şeyden önce adalet vadediyoruz. Vatandaşlarımızın hepsine adil yönetim sözü veriyoruz."

DESTEK BEKLİYORUM

Aksu sözlerini şöyle tamamladı: "Necip milletimizin her bir ferdini kucaklayarak, insani ve vicdani değerlerimizi esas alarak hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Bundaki yegane muradımız da gönüllerde olabilmek ve hoş bir seda bırakmak olacaktır. Bu niyetle çıktığımız hizmet yolculuğumuzun da hayırla devamı için hemşehrilerimizden dua ve desteklerini bekleriz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER