Erdoğan'ın Elindeki CD'nin Sırrı Çözüldü

Erdoğan'ın sanat ve spor dünyasından isimlerle bir araya geldiği iftardan paylaşılan fotoğraflarda Cumhurbaşkanı'nın elindeki CD dikkat çekmişti

Erdoğan'ın Elindeki CD'nin Sırrı Çözüldü

Tarabya'daki Huber Köşkü'nde gerçekleşen iftarda Seda Sayan ve sevgilisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a CD hediye etti. Erdoğan, CD'yi uzun uzun inceledi. Geceden yansıyan fotoğraflarda Erdoğan'a verilen CD'nin üzerinde "Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan" yazdığı görüldü.

"EMRİNDEYİZ BÜYÜK BAŞKAN..."

Seda Sayan'ın sevgilisinin Erdoğan için hazırladığı"Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan"şarkısında "Dimdik arkamızda duran, derdimize çare olan, bizi Dünya'ya savunan senin Allah'ına kurban, emrindeyiz Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan" sözleri yer aldı.

ALBÜM KAPAĞINDA DA ERDOĞAN VAR

Seda Sayan'ın sevgilisinin hazırladığı şarkının mitinglerde çalınması için Erdoğan için hazırladığı, coşkulu bir şarkı olduğu ve beş vokalin söylediği ortaya çıktı. Yakında piyasaya çıkacak olan albümün kapağında da Erdoğan'ın fotoğrafı yer aldı.

İŞTE SÖZLERİ

Şiir ve şarkı sözü yazdığı bilinen Seda Sayan'ın sevgilisinin Erdoğan'a yazdığı şarkının sözleri ise şöyle;

"Dimdik arkamızda duran, derdimize çare olan, bizi Dünya'ya savunan, ağzından hiç çıkmaz yalan, emrindeyiz Büyük Başkan, Recep Tayyip Erdoğan/ Namuslara sahip çıkan, evladımızı koruyan, adam gibidir o adam, üç kuruşa yan bakmayan emrindeyiz Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan/ Yoktur farkı öz babadan, şefkat ile kucaklayan, bizi sarıp sarmalayan Allah korkusu olan, emrindeyiz Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan/ Muhalefetten korkmayan, vatanını hiç satmayan, düşmanlara göz açtırmaya, senin Allah'ına kurban, emrindeyiz Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER