Deveci’den PUBG projesi!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan PUBG ile ilgili ilginç bir paylaşım yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Av. Cemil Deveci, Ünikent projesini ‘PUBG Kotanı Yemeyecek’ diyerek tanıtıyor

Deveci’den PUBG projesi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Av. Cemil Deveci, Üniket Projesi'ni ilginç bir yöntemle tanıtıyor. Cemil Deveci, Atakum'a kurmayı planladığı Ünikent projesini açıklayarak, burada ücretsiz wi-fi hizmeti sunacaklarını duyurdu. Deveci, projesini dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunlarında biri olan PUBG ile gençlere tanıtıyor.

‘PUBG KOTANI YEMEYECEK’

'PUBG kotanı yemeyecek’ başlıklı paylaşımında; “Atakum’umuza Ünikent kuracağız. Ünikent’te 2. el eşya takas merkezleri, eğitim merkezleri, kız ve erkek öğrenci yurtları, doya doya çorba paranızı çıkarın diye ücretsiz wi-fi alanları ve daha birçok sosyal alanlarda üniversite öğrencilerimize özel tam donanımlı bir yaşam alanı oluşturacağız” ifadelerine yer verdi.

DEVECİ: GENÇLERİ DİNLEDİM

Av. Cemil Deveci, "PUBG, dünya çapında çok ünlü bir oyun. Oyunun kitlesi sadece gençler değil, her kesimi yaygın bir şekilde içerisine almaktadır. PUBG, PC oyun kategorisinde uluslararası oynanabilen bir oyun. Bu projemizi yapmamızdaki amacımız, hem gençlerimizin ilgisini çekmek hem de Ünikent projemizi tanıtmaktı. Üniket projemiz ile gençlerimize dokunmak istiyoruz. Projemiz kapsamında, gençlerimizin strateji, zeka, dayanıklılık gibi şartları isteyen bu tip oyunların oynanabileceği platform da kuracağız. Ben PUBG'nin, üzerinde durulması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Çalışma ekibimin arasında, gençlerden oluşan bir takımım var. Bu proje aslında onların fikriydi, benim de beynimin ve ruhumun genç olduğunu düşünüyorum bu bakımdan da onları destekledim. Çok anlamlı oldu. Tepkiler, gayet olumlu ve gençlerimizin ilgisini çekti" diye konuştu.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER