Deveci’den İmamoğlu'na Samsun'a davet

31 Mart yerel seçimlerinde Milet İttifakı'ndan CHP Atakum Belediye Başkanı seçilen Cemil Deveci, 19 Mayıs 1919'un bu yıl yapılacak 100'üncü yıl kutlamaları kapsamında geniş katılımlı bir program hazırlığı yapıyor. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener başta olmak üzere, Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş’ın da aralarında olduğu Büyükşehir Belediye başkanları Samsun’a davet edilecek

Deveci’den İmamoğlu'na Samsun'a davet

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu, İYİ Parti Genel Bşakanı Meral Akşener’in yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Milet İttifakı'nın diğer Büyükşehir belediye başkanlarını, 19 Mayıs 1919'un 100'üncü yılı kutlamalara kapsamında Samsun'a davet edecek.

19 Mayıs 1919'un 100'üncü yıl kutlamaları kapsamında, CHP'ye geçen Atakum'da Belediye Başkanı Cemil Deveci hummalı bir kutlama programı için çalışma yapıyor. Program kapsamında Millet İttifakı'ndan Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu ve diğer Büyükşehir Belediye başkanlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de Samsun'a davet edilecek.

Cemil Deveci ile ekibinin hazırlıklarını sürdürdüğü program üzerinde çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Gazete Gerçek

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER