DEVECİ: KİMSE TEDİRGİN OLMASIN

Samsun’da 4 ay süren bekleyişin ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı açıklandı. Millet İttifakı, 31 Mart’ta gerçekleşecek Yerel Seçime Atakum’da Av. Cemil Deveci ile girecek. Deveci, “Mutlu insanların yaşadığı bir Atakum oluşturacağız” dedi.

DEVECİ: KİMSE TEDİRGİN OLMASIN

Cumhuriyet Halk Partisi'nde dün toplanan Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında çok sayıda seçim bölgesi için adaylar değerlendirilerek, parti meclisine sunuldu. Bu zamana kadar 16'sı büyükşehir, 28 il olmak üzere 698 belediye başkan adayını açıklayan CHP'de uzun süredir beklenen Atakum Belediye Başkan Adayı da netleşti.

31 MART’TA DEVECİ YARIŞACAK

4 ay süren bekleyişin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Samsun’da en iddialı olduğu ilçelerden biri durumundaki Atakum’da göstereceği belediye başkan adayı belli oldu. 31 Mart’ta gerçekleşecek Yerel Seçim için, CHP’nin Atakum Belediye Başkan Adayı Av. Cemil Deveci olarak açıklandı.

‘HALİ HAZIRDA ÇALIŞMALARIMIZ VARDI’

Gazete Gerçek’e açıklamalarda bulunan Cemil Deveci, “Şu ana kadar partimizden aldığımız güç ve kendi gücümüzle beraber Atakum ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Partimiz böyle bir karar verdi, çok teşekkür ediyorum. Bana verilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Bundan sonraki süreçte de; tüm aday adayı arkadaşlarımızla ve delegelerimizle gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.

‘AÇIĞI KAPATACAĞIZ’

Adaylığın açıklanmasında 4 aylık gecikmenin kendisini etkileyip etkilemeyeceği sorusuna yanıt veren Cemil Deveci, “Zamanımız azaldı ancak hali hazırda çalışmalarımız vardı. Bunları sürdüreceğiz ve yeniden daha bütün bir yaklaşımla Atakum’u kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Adaylığımızın açıklanması geç oldu. Etkisi olacaktır elbet, ancak bunu hep beraber aşacağız. Başka bir yolu yok. Bizim elimizde olan bir gecikme değildi. Şimdi tüm aday adayı arkadaşlarımızla beraber sahaya çıkacağız. Bu açığı böyle kapatırız. Siyasi atmosfer çok iyi gidiyor” şeklinde konuştu.

‘KİMSE TEDİRGİN OLMASIN’

Cemil Deveci son olarak şu mesajları verdi; “Biz, Atakum’da her kesime ulaşacağız. Benim belediye Başkanlığım dönemimde, hiç kimse bir şey kaybetmeyecek. Kimse tedirgin olmasın. Herkesin derdinin dermanı olmaya çalışacağım. Mutlu insanların yaşadığı bir Atakum oluşturacağız.”

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER