Demir ve Aksu’dan Gazete Gerçek’e ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Gazete Gerçek’i ziyaret etti

Demir ve Aksu’dan Gazete Gerçek’e ziyaret

Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Gazete Gerçek’i ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar ile yerel seçim sürecini değerlendirdi. Gazete çalışanları ile de sohbet eden AK Parti heyeti, “Gerçek Medya; gerek gazetesi gerek radyosu gerekse internet siteleri ile Samsun basınında önemli bir yere sahip bir kurum. Yaptığınız haberleri ilgiyle takip ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dediler.

TÜM GÜCÜMÜZLE SAHADAYIZ

Ziyarette yerel seçim sürecini değerlendiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın teveccühü ile karşılaşıyoruz. Seçim süreci boyunca sıktığımız her elden onların oyunu talep ediyoruz. Bunu isterken Samsun için istiyoruz. Yapacağımız projelerde insan odaklı çalışıp gönüllere girmeyi hedefliyoruz. Aldığımız tepkiler çok olumlu. Gönül belediyeciliğini Samsun’da tam anlamıyla gerçekleştirmek için tüm gücümüzü sahaya yansıtmaktayız” dedi.

STARTI VERİYORUZ

AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu ise şunları söyledi: “Sadece 31 Mart seçimleri için değil uzun vadede hizmet verebilmek adına ekip arkadaşlarımızla beraber startı veriyoruz. Açacağız seçim koordinasyon merkezleri ile 31 Mart yolunda vatandaşlarımızla buluşacağız. Kararsız vatandaşlarımızı Cumhur İttifakı’ndan yana oy vermesi için kapı kapı dolaşıp onların ayağına gideceğiz. Projelerimizi aktarıp gönül belediyeciliği noktasında beklentileri dinleyeceğiz. Çözüm odaklı çalışmalar içersinde olacağız.”

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER