Davutoğlu'nun Ziyareti Sur Halkını Heyecanlandırdı

Başbakan Ahmet Davutoğlu Sur'da sevgi gösterileriyle karşılandı. Vatandaşlar duydukları memnuniyeti böyle anlattı...

Davutoğlu'nun Ziyareti Sur Halkını Heyecanlandırdı

Davutoğlu’na sevgi seli gösteren vatandaşlar, kenti sürekli ziyaret etmesini istedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, eşi Sare Davutoğlu, başbakan yardımcıları ve bakanlarla birlikte Diyarbakır’a yaptığı ziyaret Sur halkını heyecanlandırdı.

Davutoğlu’nun, Ulu Cami önünde yaptığı açıklamada, sık sık slogan atarak, konuşmasını kesen ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar, ziyareti İHA mikrofonuna değerlendirdi.

"DAVUTOĞLU'NUN GELMESİNDEN MEMNUNİYET DUYDUK"

55 yaşındaki Necmettin Yaşar, Davutoğlu’nun kente gelmesi nedeniyle büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Çok sevindik. Kendisine ulaşamadım. Dileğim milletin huzurudur. Her şey huzura bağlıdır” dedi.

"ERDOĞAN İSTANBUL'UN FATİHLERİNDEN BİRİDİR"

Ali Şimşek adlı vatandaş, Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’a gelmesinin büyük bir mükafat olduğunu anlatarak, “Dinini, yurdunu vatanını seven bir adamdır Başbakan. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’un fatihlerinden biridir. Dünya lideridir. Hiçbir zaman Türkiye Cumhuriyeti parçalanamaz. Dünyanın en büyük ülkesi Müslümandır. Herkesin gözü Erdoğan ve Davutoğlu ikilisindedir. Allah onların yardımcısı olsun. Çoğu insanda olmayan cesarete sahiptirler. Ne mutlu onlara” diye konuştu.

71 yaşındaki Ayhan Doğuç ise Başbakanı çok beğendiğini ve buraya her daim gelmesini istediğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER