Davut Numanoğlu iddialı geliyor

MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Davut Numanoğlu, 31 Mart’ta Atakum’u büyük bir farkla kazanacaklarını belirterek, “Atakum’a 3 hilali dikeceğiz” dedi

Davut Numanoğlu iddialı geliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşerek aday adaylık resmi başvurusunu yapan MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Davut Numanoğlu, ilçe binasında basın mensuplarıyla bir araya geldi. MHP olarak Atakum’da iddialı olduklarını kaydeden Numanoğlu, Atakum’un tarihinde ilk defa MHP’li bir belediye ile yönetileceğini söyledi.

27 YILLIK TECRÜBE İLE YOLA ÇIKTI

Atakum’u Türkiye’nin incisi yapacaklarını kaydeden Numanoğlu, “Atakum Taflan’da doğan ve hayatının büyük bir kısmını öğretmen ve yönetici olarak geçiren biri olarak, bürokrasideki 27 yıllık tecrübemi Atakum için seferber edeceğim. İlçemiz sadece Karadeniz’in değil, Türkiye’nin incisi olmayı hak ediyor. Ve biz birlikte hareket ederek, bunu başaracağız” diye konuştu.

ATAKUM’DA HAREKET BAŞLADI

Atakum’da MHP olarak bir ilki ortaya koyacaklarını ifade eden Numanoğlu açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Teşkilatımızla muhtarlarımız, STK’larımız ve halkımızla bu süreci birlikte yürüteceğiz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Ortak akılla hareket edip, şehrimizin en büyük dinamiği olan OMÜ’nün akademik birikiminden faydalanmayı ihmal etmeyeceğiz. MHP olarak Atakum’da çok iddialıyız. 31 Mart’ta Atakum’u büyük bir farkla kazanıp, 3 hilali ilçemize dikeceğiz. Buna yürekten inanıyorum. Atakum’da hareket başladı.”

Kaynak: samsunvehaber (Ayşe KUŞCU KAYA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER