Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen özelliği!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen bir özelliğini anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen özelliği!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi Programında gündeme dair değerlendirmelerde bulun. Bakan Akdağ burada yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bilinmeyen bir özelliğini anlatarak, "Burada Cumhurbaşkanımızın bilinmeyen bir özelliğini de bu programda açıklayayım. Cumhurbaşkanımızın en sıkıntılı, en fırtınalı süreçlerde sükuneti artıyor ve bu çevredekilere sığınacak bir liman oluyor. O kadar sakin davranıyor ki, çevresindekiler şaşıp kalıyor. Bu bir ülkenin liderliği açısından  bu inanılmaz önemli. " ifadelerini kullandı.

İşte Bakan'ın açıklamalarından satır başları:

"CHP'nin yeniden dizayn edildiğine inanmıyorum. Bu CHP'nin kendi geleneğinde olan şeydir. CHP kurultaylar partisidir. CHP'nin kavga kültürü olan bir parti olduğunu herkes biliyor. 

AK PARTİ'DEN KOPANLAR GERÇEKTEN İFLAH OLMADILAR

15 yıl uzun bir süre. Bütün kurumlar için değişim kaçınılmazdır. Kısmi arızalar da kaçınılmazdır. Bu durumlarda bunları düzelteceksiniz. AK parti hareketini başlatan insanlar gerçekten Türkiye adına, ülkemiz adına büyük bir iş yaptılar. Bizim tarihimizin önemli bir dönemecidir.Sayın Cumhurbaşkanımızın partiden ayrılanlar için söylediklerini biliyorsunuz. Burada isim vermek istemiyorum ama gerçekten iflah olmadılar. Ama bu harekete gönül veren herkes başımızın tacıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız aslında bunu söylemek istedi."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER