CHP’den yardım eli

CHP Samsun İl Kadın Kolları önceki dönem Başkanı ve gönüllüleri, CHP Samsun örgütü içerisindeki gerginliklere rağmen partileri için çalışmaktan asla vazgeçmeyeceklerini belirterek, ihtiyaç sahibi bir aileye eşya yardımında bulundular

CHP’den yardım eli

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Kadın Kolları önceki dönem Başkanı Elif Çakır, CHP Samsun önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Hatice Özer ve gönüllüleri, CHP içindeki tüm çatışmalara rağmen, parti adına sosyal sorumluluk projeleri yürütmeye devam ediyor. Önceki gün Kadıköy Mahallesi’nde atıl durumdaki bir evde yaşam savaşı veren Türkmen aileye yardım eli uzattıklarını belirten CHP Samsun İl Kadın Kolları önceki dönem Başkanı Elif Çakır, “Biz yılmadan partimiz adına çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

‘EVİ ADETA BAŞTAN YARATTILAR’

Sokakta mendil satan bir çocuğun kendileriyle konuşması ardından harekete geçen CHP Samsun İl Kadın Kolları önceki dönem Başkanı ve gönüllüler, atıl durumdaki evin ihtiyaçlarını belirledikten sonra yaptıkları yardım çağrısı ve toplanan eşyalarla evi adeta baştan yarattılar. Afganistan’daki savaştan kaçarak iki yıl önce Türkiye’ye gelen ve Samsun’a yerleşen ailede babanın hasta olduğu için çalışamadığını bu nedenle ortaokul ve lisede okuyan iki kardeşin mendil satarak evi geçindirmeye çalıştıklarını belirten Çakır, “Bizler aileyle tamamen tesadüfi bir şekilde bir araya geldik. Bundan sonraki süreçte de gerek maddi gerek manevi anlamda yanlarında olacağız. Bizler, CHP’ye gönül vermiş insanlar olarak ne olursa olsun çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

DESTEK OLMAK İSTEYENE KAPIMIZ AÇIK

Yardım çalışmalarına devam ederek birçok ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedeflediklerini belirten Çakır, “Bizimle beraber sosyal sorumluluk projelerinde yer almak ve destek olmak isteyenlere kapımız her daim açık. Destek olmak isteyenler bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER