CHP'nin haddine değil

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul ile ilgili söylemleri üzerine yapılan konuşmaları eleştirdi.

CHP'nin haddine değil

İstanbul'un geçmiş dönemlerinden bahseden Mehmet Özhaseki, Bugün durmadan Cumhurbaşkanını eleştiren, diline dolayan, bu yiğitçe sözünü ikide bir değişik manalarda kullanan ana muhalefet temsilcileri dönüp bir kendilerine baksınlar. Onlarca yıldır gelir giderim CHP’nin burada belediyecilik yaptığı dönemi çok iyi hatırlıyorum.

İstanbul’a en büyük ihaneti onlar yapmışlardır. Her tarafı kaçak yapıyla, gecekonduyla doldurmuşlardır. Gecekondu masum bir şey ama plan yapmayarak, alt yapısını vermeyerek, onlara hizmet vermeyerek şuralara hele yapın, Allah Kerim siz bizim adamımız olursunuz, arka bahçemiz olursunuz mantığıyla yapılan işler bana göre İstanbul’a yapılmış en büyük ihanet.

Cumhurbaşkanımıza söz söylemek CHP’nin haddi değil

Son yıllarda sadece silüete bakarak belki de bir özeleştiri yapan Cumhurbaşkanımıza söz söylemek CHP’nin haddi değil, CHP eğer bir söz söyleyecekse şöyle bir geçmişine bakacak, İstanbul için yaptıklarını bir gözden geçirecek. Çöp dağları, susuzluk, bütün kaçak yapılara kapı açmak, yapın bir takım ideolojik hareketlerde bizi desteklersiniz mantığı" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER