Canlı Bombalardan Biri Bakın Kim Çıktı!

Atatürk Havalimanı’nda yaşanan 42 kişinin ölümüne yol açan eş zamanlı canlı bomba eylemini gerçekleştirenlerden birinin kimliği belli oldu.

Canlı Bombalardan Biri Bakın Kim Çıktı!
Atatürk Havalimanı’ndaki katliamın sorumlularından 3 canlı bombanın en net görüntüsüne, ulaşıldı.

Brüksel’deki havalimanı saldırısını kopyalayan 3 canlı bomba, Fatih’in Horhor semtinde 32 gün önce kiraladıkları adreste, canlı bomba yeleği ve uzun namlulu kısa dipçikli Kalaşnikof silahları kuşanıp montlarıyla kamufle etti. İkisinde sırt çantası, birinde el çantası vardı. 2 terörist yolcu gibi görünmek için sırt çantası ve el çantalarını da yanlarına aldı. İkisinin başında şapka vardı. 20.35 gibi bir taksiye binip havalimanına gittiler. Taksiden indikten hemen sonra bir arada görülen 3 terörist, bütün dünyayı sarsan kanlı saldırıyı gerçekleştirdi.

KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Atatürk Havalimanı’nı kana bulayan teröristlerden birinin kimliği belli oldu. Canlı bombalı terör eylemini gerçekleştiren teröristlerden birinin Rus uyruklu Çeçenistanlı O.V. olduğu ortaya çıktı. Teröristin, IŞİD terör örgütünün başkenti olarak değerlendirilen Rakka üzerinden Türkiye’ye giriş yaptığı öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER