Canik’te nüfus tekrar 100 binin üzerine çıkacak

AK Parti Canik Belediye Başkan adayı İbrahim Sandıkçı, Canik’i göç alan bir ilçe haline getireceklerini belirterek, Canik'te bir yıl sonra nüfusun tekrar 100 binin üzerine çıkacağını dile getirdi

Canik’te nüfus tekrar  100 binin üzerine çıkacak

Cumhur İttifakı’nın Canik Belediye Başkan adayı İbrahim Sandıkçı, Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar’ı ziyaret etti. Ziyarette yerel seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan Sandıkçı, 31 Mart’ta oy hedeflerinin yüzde 90 olduğuna dikkati çekti.

REKOR KIRACAĞIZ

İbrahim Sandıkçı, yaptığı konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a söz verdiğini ve Canik'te yüzde 90 oy alarak rekor kıracaklarını belirtti. Sandıkçı ayrıca Canik'te bir yıl sonra nüfusun tekrar 100 binin üzerine çıkacağını dile getirdi. Sandıkçı, “Canik’i göç alan bir ilçe haline getireceğiz. Canik’te çıtayı yükselterek sistemi daha ileri sevilere çıkartacağız” diye konuştu.

CANİK ŞAHLANACAK

Canik’te bütün altyapı çalışmalarının iki yıl içeresinde tamamlanacağını da belirten Sandıkçı, Canik’te en acil ihtiyacın kentsel dönüşüm olduğunu sözlerine ekledi. Sandıkçı, “Canik bizim için çok değerli. Hep birlikte Canik’i daha yukarı nasıl taşıyabiliriz, bunun derdine düşeceğiz. Seçim ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra, Canik şahlanmaya devam edecek” dedi.

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER