Canik'te Kovid mesaisi

Türkiye genelinde artış gösteren Kovid-19 vakalarının önüne geçilmesi için Canik Belediyesi 24 saat önleyici tedbirler alıyor.

Canik'te Kovid mesaisi

Samsun Canik Belediyesi, ilçe genelinde Kovid-19'le mücadele kapsamında çalışma yoğunluğunu artırdı. 

Çalışmalar hakkında bilgi veren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı pandemi ile mücadele noktasında büyük bir çabayla devam ettiğini söyledi.

Sandıkçı, Canikli vatandaşlarımızı bu illetten uzak tutmak için her şeyi yapıyoruz. Denetimlerimiz, uyarılarımız ve temizlik çalışmalarımızı ara vermeden devam ettiriyoruz. Vatandaşlarımızın aktif kullanımında olan her yerde ilgili birimimiz önlemlerini alıyor. Halkımız verdiğimiz mücadeleyi görüyor ve onlarda kurallara riayet ederek bize destek olmaya çalışıyor. El birliğiyle son vaka görülüne kadar ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

AŞI UMUDU SÜRÜYOR

Uzun zamandır salgın ile top yekün  adeta bir savaş verildiğini ifade eden Sandıkçı, “ Asla umutsuzluğa kapılmadık. Ve asla bize ne olur diye düşünmeden mücadelemize devam ettik. Olağanüstü çabalarından dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aylardır süren çabalarımızın sonuca ulaşması için aşı bize umut oluyor. Halkımızın hizmetine girdiği andan itibaren biraz daha güçlü olacağız. Ancak o güne henüz zaman var. Bu illetin ihmale ve rehavete gelmediğini artık hepimiz gördük. Tek hedefimiz daha fazla can kaybı olmamasıdır” şeklinde konuştu. 


 

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER