‘Canik benim için ayrı bir aşktır’

Caner Göktepe, “Canik benim doğduğum ve büyüdüğüm yer, sokaklarında köşe başlarında büyüdüğüm yerdir Canik benim için ayrı bir aşktır” diyerek, Canik Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusunda bulundu

‘Canik benim için ayrı bir aşktır’

Son milletvekili seçimlerinde AK Parti’den Samsun milletvekili adayı olan Caner Göktepe, dün AK Parti Canik İlçe Başkanlığı’na gelerek, Canik Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusunda bulundu.

‘DAVAMIZ İÇİN BİRÇOK HİZMETTE BULUNDUM’

AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler için adaylık başvurusunu yapan Göktepe’nin başvurusunu başarılar dileyerek kabul etti. Göktepe’ye, partililer de destek verdi. Burada bir açıklama yapan Caner Göktepe, “Kuruluşundan bugüne kadar, Afyon’da kurucu üniversite başkanlığı yaptığım, Samsun’da İl Gençlik Kolları’nda sosyal işler ve teşkilat başkanlıkları görevlerinde bulunduğum, 2008’de beldemiz ilçe olduğumda Genel Merkez’imiz tarafından tarafıma tebliğ edilen kurucu ilçe genlik kolları başkanlığı ile birlikte 10 yıla yakın bir süredir Samsun’da İl Gençlik Kolları Başkanı olarak partimize hizmet ettim. 6’ıncı olağan kongre ile birlikte ana kademe il yönetim kurulu üyeliğine seçildim. 2018’de yapılan genel seçimlerde partimizden 8’inci sıra milletvekili adayı olarak, şehrimiz ve davamız için birçok hizmette bulundum. Bu hizmetlerde Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin arkasında saf tutabilmek ve onunla beraber hem milletimize, hem şehrimize hem de davamıza hizmet edebilmek bugüne kadarki en büyük gurur kaynağım olmuştur” dedi.

‘DAVAMIZ İÇİN KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Caner Göktepe, “31 Mart 2019 günü gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde, ben de doğduğum büyüdüğüm ilçem olan Canik ilçesinde, partimden aday adayı olduğumu kamuoyu ile paylaşmayı onur bilirim. Rabbim inşallah bu çıktığımız yolda hayırlısını ihsan eder. Yapığımız istişareler doğrultusunda, doğduğumuz ve büyüdüğümüz yere hizmet etmenin bize yakışacağını, en azından böyle bir irade beyanını orta koymamız gerektiğinin kararına vardık. Bu vesile ile Canik İlçe Başkanımıza aday adaylığı başvurumuzu teslim ettik. Rabbim inşallah ayaklarımızı sahip kılar ve hayırlısını nasip eder. Canik benim doğduğum ve büyüdüğüm yer, sokaklarında köşe başlarında büyüdüğüm yer, çocuksam da yıllarca esnaflık yaptığım bir yer, benim için ayrı bir aşktır. Kurucu Gençlik Kolları başkanı olmak da benim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Buranın bana kattığı çok şeyler var, buradaki siyasi büyüklerimiz de üzerimde çok ciddi emekleri var. İnşallah milletimiz teveccüh eder, genel merkezimiz ve büyüklerimiz de takdir ederlerse, adaylık görevi tebliğ edilirse, Canik için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da koşmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu

‘SONUÇ HER NE OLURSA OLSUN…’

“Biz bu partinin çocuğuyuz” diyen Caner Göktepe, şöyle devam etti: “Sonuç her ne olursa olsun bir irade beyanı koymak için aday adaylığı başvurusu yaptık. Ben aday adaylığı başvurusu yapan ağabeylerime de başarılar diliyorum. Herkes partisi ve Canik için çalışıyor. Ülkesi memleketi ve davası için çalışıyor. Mutlaka bir sonuç verilecektir. Bu şahsıma dair olmasa da ben yine partimin bir çocuğu ve hizmetkarı olmaya devam edeceğimi ve davamın bekçisi olmaya devam edeceğimi ifade etmek istiyorum.”

Canik Belediye Başkanlığı’na şu ana kadar 6 kişi aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER