Boğaziçi Köprüsü'nde Bombalı Araç Paniği!

İstanbul Boğaziçi Köprüsü’nün Avrupa yakası Ortaköy çıkışında bombalı araç şüphesiyle bir aracı durduran polis alarma geçti. Köprü trafiğe kapatıldı.

Boğaziçi Köprüsü'nde Bombalı Araç Paniği!

İstanbul polisi öğlen saatlerinde bombalı araç şüphesiyle alarma geçti. Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçen lüks bir otomobil, köprü çıkışının Ortaköy Viyadüğü üzerinde dörtlülerini yakarak park etti. Motoru çalışan araçtan inen bir kişi, başka bir araca binerek olay yerinden uzaklaştı. Boğaziçi Köprüsü her iki yönde de kapatıldı.

Ortaköy Viyadüğü üzerine terk edilen, kapıları kilitlenmiş şekilde 59 (Tekirdağ) plakalı otomobil için bölgede geniş güvenlik önlemi alındı ve bomba uzmanı polisler olay yerine sevk edildi. Bomba imha uzmanları çalışma yaparken bir patlama sesi duyuldu. Polis  çalışmalarını tamamlarken aracın benzininin bittiği öğrenildi. Araç Emniyet'in çekicileriyle garaja çekilirken trafik açıldı.

TRAFİK FELÇ OLDU

İstanbul polisini alarma geçiren Boğaziçi Köprüsü'ndeki şüpheli araç nedeniyle trafiğin çift yönlü olarak kesilmesi, kent genelinde de ulaşımı adeta felç etti.  Ana arterlerde yaşanan sıkışıklık nedeniyle İstanbullular trafikte zor anlar yaşadı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER