‘BİZ SEVGİYİ DNA’MIZDA TAŞIYORUZ’

Şampiyon olan Galatasaray’ı tebrik eden Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, “Samsunspor'un kimse ile düşman olmasına ve başkanın gerici olmasına gerek yok. Biz Samsunspor'a geldiğimiz günden itibaren şampiyon kim olursa onu kutlayacağız. Biz sevgiyi DNA'mızda taşıyoruz” dedi

‘BİZ SEVGİYİ DNA’MIZDA TAŞIYORUZ’

GALATASARAY’I KUTLADI

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım, 2018-2019 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’ı tebrik etti. Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu sene Samsunspor'umuzun geriden gelerek yapamadığını yapan ve 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nda şampiyon olan Galatasaray'ı kutluyorum” dedi. Paylaşımla ilgili bazı Samsunsporlu taraftarların yaptığı yorumların üzerine Yıldırım açıklamalarına devam etti.

‘ATATÜRK TÜM DÜNYAYA ÖĞRETTİ’

Yıldırım, “Samsunspor'un kimse ile düşman olmasına ve başkanın gerici olmasına gerek yok. Diplomasi diye bir şey var. Başkanlar böyle işleri yapmak zorundalar. Şampiyon kim olmuş önemli değil ama nezaketen diye bir şey var. Bunu Atatürk tüm dünyaya öğretmişti. Bizde kültürümüzü ondan aldık. Biz Samsunspor'a geldiğimiz günden itibaren şampiyon kim olursa onu kutlayacağız. Takip etmek ayrı bir şey. Ben şirin gözükmek için sahte şeyler yapmam. Bu böyle biline. Yurtta sulh Cihanda sulh. Yüksel Yıldırım dünyada böyle bilinen bir markadır. Biz sevgiyi DNA'mızda taşıyoruz” diye konuştu.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER