Binali Yıldırım'a Samsun'dan tam destek

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul'da Binali Yıldırım'a destek ziyareti gerçekleştirdi.

Binali Yıldırım'a Samsun'dan tam destek

23 Haziran gerçekleşecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım'a Samsun'lulardan tam destek geldi.

Seçim çalışmaları için İstanbul'da bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül AK Parti İl Başkanlığı'nda önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ardından Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım il görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Samsunlulara gönülden sevgi ve selamlarını gönderdi. İstanbul'da seçim çalışmalarına destek veren Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Haziran'da büyük bir demokrasi şölenin yaşanması için el ele gönül gönüle, büyük bir destekle seçim çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER