‘Beyanımızı lütfen düzeltin’

Erhan Usta'nın, ‘oylarım yanlışlıkla BTP'ye gitti’ dediği Bağımsız Türkiye Partisi'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bekir Uslucan, sosyal medya hesabında Usta'ya çağrı yaptı, "Beyanınızı düzeltin" dedi

‘Beyanımızı lütfen düzeltin’

Samsun Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta'nın, bazı vatandaşların yanlışlıkla Bağımsız Türkiye Partisi'ne (BTP) oy verdiğini belirterek, "BTP hayatında görmediği oyu aldı. Geçen yıl 800 oyu olan parti, bu seçimde 13 binin üzerinde oy aldı" ifadesi, BTP'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bekir Uslucan'ı üzdü. Uslucan, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Biz mücadelemizi tırnaklarımızla kazıyarak bir yerlere taşıdık. Bu beyanınızı lütfen düzeltin" dedi.

SÖZLERİNİZ BENİ ÜZDÜ

Gazete Gerçek'in ulaştığı Bekir Uslucan, Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta'nın oyların yanlışlıkla Bağımsız Türkiye Partisi'ne gittiğiyle ilgili sözlerine şimdilik yanıt vermek istemediğini ancak facebook hesabında gerekli çağrıyı yaptığını belirtti. Bekir Uslucan, facebook hesabında yaptığı açıklamada ise Erhan Usta'nın bağımsız aday olarak girdiği mücadelesini kutlarken, oyların yanlışlıkla BTP'ye gittiğine ilişkin açıklamalarının kendisini üzdüğünü belirtti.

TIRNAKLARIMIZLA KAZIYARAK  BUGÜNLERE GELDİK

17 yıllık siyasi mücadelelerini, tam bağımsız Türkiye hedefleyen çizgilerini tırnaklarıyla kazıyarak bir yerlere taşıdıklarını ifade eden Bekir Uslucan, "Seçmenimizi üzen bu beyanınızı teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Bu gerçeği olmayan beyanınızı düzeltmenizi rica eder, saygılar sunarım" dedi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER