Belediye Başkanı Özel'den mahalle ziyareti 

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ahmetsaray Mahallesi'ni ziyaret etti.

 Belediye Başkanı Özel'den mahalle ziyareti 

Özel, Ahmetsaray Mahallesi'nde yapımında sona gelinen kilitli parke taş döşeme çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra mahalle sakinleri ile bir araya gelen Özel, sorun ve isteklerini dinledi.

İlçe merkezi yanında kırsal kesimdeki mahallelere de en iyi hizmeti götürmenin gayreti içinde olduklarını belirten Özel, "Gittiğimiz yerlerde vatandaşımızın memnuniyetini görmek bizi de mutlu ediyor. Yapılan ve yapılacak projelerimizi vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Vatandaşların taleplerini de değerlendirmek üzere not edip çalışmalarımızı bu şekilde sürdürüyoruz." dedi.

- CHP'den Kavak'ta hayır çarşısı

CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun, ilçede açılan hayır çarşısının yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

Altun, hayır çarşısının "Biz bir aileyiz" projesi kapsamında CHP İl Başkanlığı ile Kavak İlçe Başkanlığı iş birliğinde açıldığını söyledi. 

Hayır çarşısının Yaşar Doğu Mahallesi'nde faaliyetlerine devam ettiğini anlatan Altun, "Ramazan ayında yardım paketlerinin dağıtımı sırasında yaptığımız değerlendirmede, ilçemizdeki ihtiyaç sahibi aileler için hayır çarşısına ihtiyacı olduğunu belirledik. İhtiyaç sahibi ailelerimiz çarşımıza gelerek kendilerinin ve çocuklarının ihtiyacı olan giyecekleri alabiliyor. Evlerinde iyi durumda giyecekleri olanlar da bunları yıkayıp ütüledikten sonra hayır çarşımıza getirerek askıya asıyor." diye konuştu.

Kaynak: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER