Bakan Selçuk, Samsun'dan ayrıldı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu hakkında bilgi verdi.

Bakan Selçuk, Samsun'dan ayrıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çeşitli ziyaretler için geldiği Samsun'dan ayrıldı.

Samsun’da sabah saatlerinde düzenlenen '13. Uluslararası MEB Robot Yarışması Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşen törenle başladı. 

Bakan Selçuk, daha sonra Samsun Valiliği, Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve OMÜ'yü ziyaret etti. 'Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşması' programına katılan Selçuk, öğretmenlerle bir araya geldi. Programlarına eşlik eden Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, konferans sonrasında Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'a ziyaret ettikleri Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919'da Kurtuluş Savaşı'nı başlatmak için Samsun'a ilk adım attığı Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu hakkında bilgi verdi. AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaretinin ardından Bakan Selçuk, Samsun'dan ayrıldı. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gün boyu süren programların verimli geçtiğini belirterek, Bakan Selçuk'a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER