Bakan Murat Kurum, Saathane Projesi'ni inceledi

Açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Samsun’da bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın başlattığı Saathane Projesi hakkında bilgi aldı.

Bakan Murat Kurum, Saathane Projesi'ni inceledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Canik Yeni Mahalle Kentsel Dönüşüm ile alt yapı yatırımları temel atma ve incelemelerde bulunmak üzere Samsun'a geldi

Bakan Kurum, Çarşamba Uluslararası Havaliman'ın da Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı ve protokol üyelerince karşılandı.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, İl Başkanı Ersan Aksu ve teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Bakan Kurum, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Saathane Meydanı'nda dönemin Büyükşehir Belediye Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın başlattığı ve devam eden çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmalarını inceledi. Saathane Meydanı Projesi'nin inşaat alanını gezen Kurum, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’den projedeki son durum ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Proje hakkında bilgilendirme Büyükşehir Belediye Binası'nın ilk katında yer alan Saathane Meydanı Projesi maketi üzerinde devam etti. Bakan Kurum, “Bugün Samsunlu vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


 

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER