ATASAM ATAKUM’A GELİYOR

Samsun’un köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Atasam Sağlık Grubu, Tıp Merkezi zincirlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Atasam Atakum Tıp Merkezi açılmak için gün sayıyor

ATASAM ATAKUM’A GELİYOR

Samsun’un en hızlı büyüyen ve gelişen ilçesi olan Atakum yeni bir sağlık kuruluşuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Atasam Sağlık Grubu pek yakında Atakent Cağaloğlu Bulvarı üzerindeki yeni binasında Tıp Merkezi açıyor.

ATASAM KALİTESİ

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Atasam Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uz. Dr. Tuğrul Akyazıcı, ‘Samsun’un Hastanesi’ sloganı ile Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle yola çıktıklarını, bölge insanına kaliteli, çağdaş, modern sağlık hizmeti sunduklarını kaydederek, “15. yılımızda Samsun Hastanesi, Çarşamba ve Tekkeköy Tıp merkezlerimizden sonra Atakum’da da ‘Tıp Merkezi’mizi açmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

TAM TEŞEKKÜLLÜ

Atakum ilçesinin hızla gelişip büyüdüğüne dikkat çeken Dr. Akyazıcı, “Nüfusu 300 bine yaklaşan ilçede yeni bir sağlık merkezine olan ihtiyaç oldukça yüksek. Beklentilere cevap verecek bir Tıp Merkezi olarak bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunacağız. Tüm birimleri bünyesinde barındıran, birbirinden değerli uzman doktor ve sağlık çalışanlarıyla Atakum halkının sağlık sorunlarının çözüm ortağı olacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER