Atakum'un abisi olacağım

MHP Atakum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Bafra'dayken 'Bafra'nın abisi' deniyordu, Samsun'a geldim, 'Samsun'un abisi' dendi. Bundan sonra da Atakum'un abisi olacağım" dedi

Atakum'un abisi olacağım

Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, beraberinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte MHP Atakum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.  2009'da Bafra'da ilk göreve seçildiğinden bu yana ortak akılla hareket ettiğini belirten Şahin, "Büyükşehir Belediye Başkanı iken de aynı mantıkla hareket ettim. Bundan sonra da bu bakış açım değişmeyecek" dedi. Cumhur İttifakı'nın Türkiye için büyük önem taşıdığını dile getiren Şahin, "İki partinin liderleri 24 Haziran'ın ardından 31 Mart'ta da ortak hareket etme kararı aldı. Bu karar ülkemizin geleceği için büyük önem taşıyor. Daha güzel günlerde yaşamak için bu birlikteliğe sahip çıkmalıyız" diye konuştu.

TAŞÇI'YA TEŞEKKÜR

Yaklaşık 9 aydır Samsun'un her alanında gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Şahin, "Şehrimizin tamamının güvenini arkama aldım, bu benim için büyük onur. Bundan sonra da bu güveni sonsuza kadar taşımak istiyorum. Herkesle görüşerek, ilçemizi ortak akılla yöneteceğiz. Atakum'u birlikte yöneteceğiz. Sayın İshak Taşçı Atakum'da önemli hizmetlere imza attı, kendisine teşekkür ediyorum ve bundan sonra da kendisiyle beraber olacağız. 31 Mart akşamı da 'Nerede kalmıştık?' diyerek yolumuza devam edeceğiz. Bafra'dayken 'Bafra'nın abisi' deniyordu, Samsun'a geldim, 'Samsun'un abisi' dendi. Bundan sonra da Atakum'un abisi olacağım" ifadelerine yer verdi. AK Parti İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, Cumhur İttifakı kapsamında bundan sonra da ortak hareket edeceklerini dile getirdi.

ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

Öte yandan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı önünde konuşma yapan Şahin, önemli mesajlar verdi. Şahin, "İshak başkanımızla bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra omuz omuza hizmet vereceğiz. Atakum'un profilini çok iyi biliyoruz. En kısa zamanda ilçemize daha da değer katacak projelerimiz paylaşacağız. Bir eğitimci olarak özelikle eğitim, kültür-sanat adına önemli projeleri gündeme getireceğiz ve Atakum'u vizyon projelerimizle geleceğe taşıyacağız" diye konuştu.

BÜTÜNLEŞME SÜRECEK

Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra şehirle tam anlamıyla bütünleştiğini dile getiren Şahin, "Samsun'da nerede bir problem varsa onu çözmeye çalıştık. Çözümü uzun sürecek problemleri de planlamaya aldık. Bana büyük güven duyan tüm Samsunlulara teşekkür ederim. Önemli olan gönülleri girmek, bu herkese nasip olmuyor. Biz Samsunluların gönlüne girerek en büyük başarıya imza attık. Bu görevin bana verilmesinde de büyük mutluluk duyuyorum. Bu zamana kadar sergilediğimiz bu anlayışı bundan sonra da Atakum'da sergileyeceğim" ifadelerine yer verdi. 

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER