Atakum Belediyesi'nde yine haciz

31 Mart'ta Millet İttifakı adayı CHP'li Cemil Deveci'nin başkan olduğu Atakum Belediyesi’ne yine haciz memurları gitti

Atakum Belediyesi'nde yine haciz

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi’ne 31 Mart yerel seçimleri sonrası gelen 686 bin liralık haczin ardından başka bir borç nedeni ile yine haciz memurları giderek işlem yaptı.

ATAKUM İMAR İNŞAAT'A HACİZ

Atakum Belediyesi’nde yine haciz şoku yaşandı. samsunkenthaber'in haberine göre Atakum Belediyesi’ne giden haciz memurları, Atakum İmar İnşaat Şirketi’nin geçmiş dönemden olan bir borcu nedeniyle giden haciz memurlarını şirket avukatı Erman Necati Tekcan karşıladı.

TEKCAN: ENKAZ DEVRALDIK

Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketine giden haciz memurları, burada alacaklı firmanın açtığı icra davası kapsamında gerekli evrak düzenlemelerini yaparken, haciz işlemini ise yapmadı. Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketi avukatı Erman Necati Tekcan, haciz memurlarını gönderdikten sonra yaptığı açıklamada, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra borçlu bir belediyeyi teslim aldıklarını belirterek, "1 Nisan'da enkaz devraldık. Yaklaşık 20 milyon lira kamuya ve piyasaya borç var. Şuan kime ne kadar borç var, kimden ne kadar alacak var bununla ilgili çalışma yapıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER