Antalya'da Katliam Gibi Kaza!

Antalya'nın Manavgat İlçesi’nde safari yapan turistlerin içinde bulunduğu cip, kontrolden çıkıp baraj gölüne uçtu

Antalya'da Katliam Gibi Kaza!

Antalya'nın Manavgat İlçesi’nde safari yapan turistlerin içinde bulunduğu cip, kontrolden çıkıp baraj gölüne uçtu. Kazada 2’si Türk, 9 kişi yaralanırken, kaybolan 1’i çocuk 3 Litvanyalı’nın bulunması için arama çalışması başlatıldı.

Alanya’dan Manavgat’a safari için gelenlerin bulunduğu 3 cipten, Ertan Ekeroğlu’nun kullandığı 07 HBB 71 plakalı 12 kişilik calibro tipi cip, saat 12.00 sıralarında Oymapınar Mahallesi Oymapınar Baraj Gölü yakınlarında, sürücünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu yoldan çıkarak 20 metreden baraj gölüne uçtu. Kazada bazı turistler kendi imkanlarıyla kıyıya çıkarken, bazıları da çevredekilerin yardımıyla kurtuldu.

Kazada Ertan Ekeroğlu, rehber Dilek Evren, 3 Litvanyalı ile Arap asıllı 4 Alman vatandaşı yaralandı. Kazanın ardından olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği yaralılar Manavgat’taki hastanelere götürülerek tedaviye alındı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Kazada cipte bulunan 1’i çocuk 3 Litvanyalı ise kayboldu. Kayıp turistlerin bulunması için ekiplerin arama çalışmaları aralıksız sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER