Annesi Şeytan Olduğu İçin Kafasını Kesmiş

Mersin'in Silifke ilçesinde annesinin başını keserek öldüren Çağatay Taş, polisteki ifadesi tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi

Annesi Şeytan Olduğu İçin Kafasını Kesmiş

Taş'ın annesini şeytan olduğu için öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

EVLATLIK ALAN ANNESİNİN BAŞINI BIÇAKLA KESEREK ÖLDÜRDÜ

Psikolojik sorunları olan Çağatay Taş (20), çocukları olmadığı için 1 yaşında evlatlık alındığı annesi 45 yaşındaki Durdu Taş'ı başını gövdesinden bıçakla ayırarak öldürdü.

KESTİĞİ BAŞI POŞETE KOYARAK BİR EVE ASTI

Annesinin kestiği başını poşetle bir evin kapısına asan Çağatay Taş, polisteki ifadesi tamamlandıktan sonra  Silifke Adliyesine sevk edildi.

UYUŞTURUCU KULLANIYORDU

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, 20 yıl önce aile tarafından evlat edinilen Çağatay Taş'ın son birkaç yıldır psikolojik sorunlar yaşadığı, uyuşturucu kullandığı ve hastalığı yüzünden tedavi edildiği, bu hastalığı nedeniyle bir süre önce askerlik yapmak için gittiği birliğinden "askerlik yapmaya elverişli değildir" raporu verilerek gönderildiği öğrenildi.

ANNESİNİN ŞEYTAN KENDİSİNİN CİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Çağatay Taş polisteki ifadesinde annesinin şeytan kendisinin cin olduğunu, kendisine cinlerin emir vererek annesinin öldürülmesi gerektiğini söyleyip, bunun için öldürme girişiminde bulunduğunu söylediği iddia edildi.

"EMRİN GEREĞİNİ YERİNE GETİRDİM"

İfadesinde annesini öldürerek gereğini yaptığını söyleyen Çağatay Taş'ın, cinayetin işlendiği sabah saatlerinde kendisine emir geldiği için annesini öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER