Anadolu'nun Çocuklarını Türkiye Düşmanı Yaptılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'da, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileriyle biraya geldi.

Anadolu'nun Çocuklarını Türkiye Düşmanı Yaptılar

'ANADOLU'NUN ÇOCUKLARINI TÜRKİYE DÜŞMANI YAPTILAR'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Milleti hor görmeye alışanlar, yeni Türkiye'yi kendileri için yaşanmaz yer olarak görmeye başladılar.'' dedi ve kendi ülkesine ihanet edenlerin farklı zamanlarda farklı kimlikler edindiği söyledi. Erdoğan, şöyle konuştu:

''Kendi ülkesine karşı her dönemde farklı kimliklerle karşımıza çıktılar. Kimi zaman darbeci, kimi zaman gezici, kimi zaman paralel yapı oldular.

Paralel çete, milletimizin çocuklarının rızkından keserek verdikleri hayrı Türkiye karşıtı lobilere peşkeş çekti. Hizmet diyerek devşirilen Anadolu çocukları ülkemizin itibarını lekelemek için kullanılıyor.

Bölücü terör örgütüyle, Ermeni diasporasıyla aynı safta olmaktan çekinmeyen paralel yapı mensupları, ülkeyle bağlarının olmadığını gösteriyorlar. ASALA ile bize karşı slogan attılar.''

HDP'nin terör örgütü PKK'nın katliamlarını temize çıkarmaya çalıştığını ifade eden Erdoğan, CHP'nin de HDP'lilere destek çıktığını söyledi. Erdoğan, ''Bölücü örgütün temsilcileri de canlı bombaları temize çıkarmaya çalışıyor. Ana muhalefet de lojistik sağlıyor.'' dedi.

'BİZE HER GÜN ANNELER GÜNÜ'

Annelere de seslenen Erdoğan, ''Bizim bir gün anneler günümüz yok, bir ömür onların günüdür. Anneler başka. Annesini kaybetmiş olanlar bunun kıymetini çok daha iyi anlar.'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER