AK Parti'de gözler 14 Aralık'ta

AK Parti’de gözler Samsun'da ilçe belediye başkan adaylarının belli olmasının beklendiği 14 Aralık'a çevrildi. AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Adayı Mustafa Demir, bugün Samsun'a gelecek ve seçim çalışmalarına başlayacak

AK Parti'de gözler 14 Aralık'ta

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa Demir'i açıklayan AK Parti'de şimdi gözler, ilçe belediye başkan adaylarının kimler olacağına çevrildi. AK Parti'de ilçe ve belde belediye başkan adaylarının 14 Aralık tarihine kadar belli olması bekleniyor.

14 ARALIK’TA AÇIKLANIYOR

AK Parti'nin Samsun'daki ilçe belediye başkan adaylarını 14 Aralık'ta kamuoyuna açıklaması bekleniyor. İlçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi konusunda anket, kamuoyu araştırmaları ve e-temayül yoklaması yaptıran AK Parti, Samsun'da 17 ilçedeki belediye başkan bu tarihe kadar belirleyecek.

SON OLARAK DEMİR VE VEKİLLER DİNLENDİ

Son olarak Genel Merkez’de oluşturulan alt komisyon tarafından milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in de aday gösterilmesi düşünülen isimlerle ilgili görüşleri dinlendi. Hazırlanacak rapor, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki üst kurula sunulacak.

DEMİR BUGÜN SAMSUN’A GELİYOR

Bu arada AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir de, bugün Samsun'a geliyor. İl Başkanı Hakan Karaduman ve partililer tarafından Havza'da karşılanacak olan Demir, Samsun'da yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirecek

HAVZA’DA TÖRENLE KARŞILANACAK

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir için, Havza'da Konak Tesisleri'nde saat 10.00'da karşılama töreni düzenlenecek. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve partililer tarafından karşılanacak olan Demir, Samsun'da yoğun bir gün geçirecek. Karşılama töreninin ardından saat 11.00'de AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek olan Demir, burada açıklamalarda bulunacak. Daha sonra ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelecek olan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, bir dizi ziyaret programları da gerçekleştirecek.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER