AK Parti'de çalışmalar aralıksız devam ediyor 

AK Parti Samsun milletvekilleri, il başkanı  ve başkan yardımcıları, ilçe başkanları video konferans ile parti ve korona ile mücadele çalışmalarını değerlendirdi.

AK Parti'de çalışmalar aralıksız devam ediyor 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan,  Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve ilçe başkanları video konferans ile toplantı yaptı.
AK Parti Genel Merkezi'nden gerçekleşen bağlantıda Samsun'da yürütülen çalışmalar değerlendirildi. Korona ve parti çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda bir çok konu başlığında istişarelerde bulunuldu. AK Parti Samsun Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan'ın da video konferansla katıldığı toplantıda verilen büyük mücadeleye dikkat çekildi, vatandaşın her zaman yanında olunacağı yeniden vurgulandı.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, sosyal medya hesabından toplantının anlarını paylaşarak, AK Parti olarak sürekli irtibat halinde çalışmaların aksamadan devam ettiğine dikkat çekti.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER