Adaylar Mustafa Demir’e de sorulacak

AK Parti'de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Mustafa Demir, cuma günü İl Başkanı Hakan Karaduman ile birlikte kamuoyunun karşısına çıkacak

Adaylar Mustafa Demir’e de sorulacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Mustafa Demir'in Samsun programı belli oldu. Demir, Ankara'daki seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra cuma günü Samsun'da olacak.

CUMA GÜNÜ SAMSUN’DA OLACAĞIM

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilen Mustafa Demir gazetemize yaptığı açıklamada, bu hafta cuma günü Samsun'da olacağını, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile birlikte düzenleyecekleri basın toplantısının ardından da önce ildeki ziyaretlerine ardından da propaganda çalışmalarına başlayacağını belirtti. Aday gösterilmesine ilişkin, "Samsun ve ülkemiz için hayırlı olsun' temennisinde bulunan Demir, Samsunlulara da sevgi ve saygılarını iletti.

İLÇE ADAYLARI DEMİR’E DE SORULACAK

AK Parti'de günlerdir merakla beklenen Büyükşehir Belediye Başkan adayı belli olurken, şimdi gözler ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağına çevrildi. AK Parti Genel Merkezi'nde hafta boyunca Mustafa Demir'in de görüşleri alınarak, ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesine yönelik çalışmaların devam edeceği öğrenildi.

3 ARALIK’TAN İTİBAREN AÇIKLANABİLİR

İlçe başkan adaylarının ise 3 Aralık itibariyle açıklanması bekleniyor. AK Parti'nin propaganda takviminin şubat başı itibariyle başlayacağına işaret edilirken, bütün ilçelerdeki adayların da bu tarihten sonra açıklanmasının beklendiğini ifade ediyorlar

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER