Adalet Bakanlığı'na Gidecek

Deniz Seki Adalet Bakanlığı'na başvurarak talebinin reddedilmesine ilişkin kararın kanun yararına bozulmasını isteyecek

Adalet Bakanlığı'na Gidecek

Şarkıcı Deniz Seki, uyuşturucu ticareti yapmak suçundan çarptırıldığı 6 yıl 3 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'ne başvurarak yeniden yargılama talebinde bulunmuştu. Ancak mahkeme yeniden yargılama için Seki'nin sunduğu gerekçeleri yeterli görmeyerek talebini reddetmişti.

BİR ÜST MAHKEMEYE BAŞVURDU

Bunun üzerine Seki, bir üst mahkeme olan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ne başvurarak buna itirazda bulundu. Üst mahkemenin olumsuz karar vermesi halinde sanatçı, avukatı aracılığıyla Adalet Bakanlığı'na başvurmaya hazırlanıyor.

KANUN YARARINA BOZULMASINI İSTEYECEK

Deniz Seki Adalet Bakanlığı'na başvurarak talebinin reddedilmesine ilişkin kararın kanun yararına bozulmasını isteyecek.

İKİNCİ KİTABI YOLDA

Öte yandan cezaevine girerken ve orada yaşadıklarını kaleme aldığı "Deniz'in Dibi" kitabından sonra Seki, ikinci kitabını kaleme almak için çalışmalara başladı.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL PİYASAYA ÇIKACAK

İkinci kitabı için İnkilap Yayınevi yetkilileriyle, avukatı ve menajeri Özgür Arasaracılığıyla anlaşma sağlayan 46 yaşındaki şarkıcının henüz ne yazacağını netleştirmediği kitap, önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER