Acımız çok büyük

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Yüreğimize büyük bir acı saplandı. Hüznümüz tarif edilemez. Rabbim hainleri fırsat vermesin. Şehidimizin Ruhu Şad olsun" dedi.

Acımız çok büyük

Bitlis'te, korucu aracıyla üs bölgesine intikal ederken, PKK terör örgütü tarafından önceden yerleştirilmiş el yapımı patlayıcının (EYP) infilak ettirilmesi sonucu Samsunlu Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş şehit odu.

Acı haber üzerine taziye mesajı yayımlayan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, hain saldırı sonrasında bir vatan sevdalısı komutanın şahadet şerbetini içtiğini, herkesin yüreğinde büyük bir acı olduğunu söyledi.

"Bu vatan toprağın kara bağrında Sıra dağlar gibi duranlarındır." dizelerini anımsatan Yılmaz, "Şehit haberiyle birlikte Yüreğimize büyük bir acı saplandı. Hüznümüz tarif edilemez. Acımız çok büyük. Cenab-ı Allah’tan şehidimize rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. Milletimizin başı sağolsun. Rabbim bu hainlere fırsat vermesin. Kahramanlarımız sayesinde bu vatan dimdik ayakta. Tüm hemşehrilerimizin acısını birlikte yaşıyorum." dedi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER