Beşiktaş'a Dudak Uçuklatan Gelir!

Vodafone Arena, Siyah-Beyazlılar’a maddi açıdan büyük katkı sağladı.

Beşiktaş'a Dudak Uçuklatan Gelir!

Beşiktaş’ta 7’den 70’e herkesin büyük bir özlemle beklediği Vodafone Arena’nın açılışı her açıdan bereketli oldu. Siyah-Beyazlılar, Bursa’yı 3-2 ile geçerken şampiyonluk yarışında Fenerbahçe ile olan puan farkını bir maç fazlasıyla 6’ya çıkardı. Arena’ya gelen taraftar da kulübe müthiş bir maddi katkıda bulundu.

Üçlü bilet satışından kasasına 40 milyon liranın üzerinde bir para koyan, sadece Bursa maçı için satılan tekli biletlerden 12 milyon lira kazanan Beşiktaş, Kartal Yuvası’ndaki satışlardan da büyük gelir elde etti. Vodafone Arena’nın içinde yer alan Türkiye’nin en büyükKartal Yuvası mağazasının açılış gününün cirosunun 1 milyon lira olduğu kaydedildi.

KOCADAĞ: REKOR SATIŞ YAPTIK

Kartal Yuvası’ndan sorumlu yönetici Emre Kocadağ, “Yaklaşık 10 bin adet forma sattık, ilgi bu kadar olunca bir 10 bin daha sipariş ettik. Ayrıca 41 bin 903 adet çıkan açılış tişörtleri de yok sattı. Bu ürünlerin bir diğer özelliği de 1 den 41 bin 903’e kadar yazılı olması. Yeni stadımızda açtığımız bin 200 metrekarelik satış mağazası Türkiye’nin en büyüklerinden biri. Ayrıca interaktif bir mağaza. İlk gün inanılmaz bir ilgi vardı. Bütün taraftarımız sağ olsun. Bugüne kadarki rekor satışı yaptık. Ürünler kısa sürede tükendi. Üstelik mağaza güvenlik nedeniyle 2 saat kapalıydı” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER