4 Yıl Sonra Hedefini Açıkladı

Koç Holding YKB Ali Koç, dört yıl sonraki hedefini 50 ülkede tamamen kendi mühendisleriyle ürettikleri araçları satmak olarak açıkladı

4 Yıl Sonra Hedefini Açıkladı

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, "4 yıl sonra 50 ülkede tamamen kendi mühendislerimizin ürettiği araçları satacağız" dedi.

Ford Trucks müşterilerine satış, servis, yedek parça ve ikinci el olmak üzere tüm hizmetleri aynı çatı altında sunacak olan Ford Trucks Gizerler 4S tesisinin açılışı için Ali Koç’un da katılımıyla tören düzenlendi.

Törende konuşan Ali Koç, son dönemde yaşanan terör olayları nedeniyle hayatını kaybeden asker, polis ve vatandaşların ailelerine başsağlığı diledi.

"HEDEFİMİZ KENDİ ARAÇLARIMIZLA DÜNYA KAMYON PAZARINA GİRMEK"

Gizerler A.Ş.’nin çeşitli yatırımlarda yıllardır Koç ailesini başarıyla temsil ettiğini anlatan Ali Koç, "Bugün açtığınız Ford Kargo 4S Plazası’yla da marka itibarını ve gücünü artıracağınıza, işleri büyüteceğinize inancım tamdır" ifadesini kullandı.

Şirket hedeflerinden bahseden ve yerli üretime ağırlık verdiklerini anlatan Ali Koç, "4 yıl sonra hedefimiz 50 ülkede tamamen kendi mühendislerimiz ve işçilerimizin ürettiği araçlarımızı, motorlarımızı dünyaya satarak dünya kamyon pazarında iyi bir oyuncu olmak" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER