Hayaller gerçek oldu

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Hareketi kapsamında "Hayaldi gerçek oldu" projesi ile öğrencilerin hayalleri gerçek oldu. 

Hayaller gerçek oldu

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Hareketi kapsamında Gazipaşa İlkokulu öğretmenleri Murat Çırak ve Sakine Tanrıkulu tarafından yürütülen "Hayaldi gerçek oldu" projesi ile öğrencilerin hayalleri gerçek oldu.

İlkadım Çivril İlkokulunda bulunan 29 öğrenciyle Gazipaşa İlkokulu öğrencileri karşılıklı olarak mektuplaştıkları öğrencilerin hayallerindeki oyuncakların resimlerini çizdikleri belirtildi. Bu resimleri çizilen oyuncaklar Gazipaşa İlkokulu öğrenci, veli ve öğretmenleri tarafından temin edilerek sürpriz bir şekilde okul ziyareti gerçekleştirildiği, yapılan törenle öğrencilerin hayallerine kavuşmanın heyecanını yaşadıkları kaydedildi. 
Gazipaşa İlkokulu velilerinin de destek verdiği bu güzel etkinlikte konuşan Gazipaşa İlkokulu Müdürü Erkan Altıntaş, "Çocukların hayallerini gerçekleştirmek, onların hayallerine dokunabilmek Gazipaşa İlkokulu ailesi olarak bizleri çok mutlu etti. Proje de emeği geçen öğretmen, veli ve personelimize teşekkür ediyorum" dedi. 
Hayallerinin gerçekleşmesine sevinen öğrenciler bu projeyi hazırlayan Gazipaşa İlkokulu öğrenci, öğretmen ve velilerine teşekkür ettiler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER