Uykudan Uyanınca Dev Pitonla Karşı Karşıya Geldi!

Avustralyalı kadın, gece uyandığında evine giren beş metrelik bir piton yılanıyla karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı.

Uykudan Uyanınca Dev Pitonla Karşı Karşıya Geldi!

Avustralya'nın Queensland eyaletinde yaşayan Trina Hibberd, dün gece hayatının en büyük kabusunu yaşadı. Uykuya dalan Hibberd, saat 04.30 gibi uyandı ve evinin holünde devasa boyutlardaki bir piton yılanıyla karşılaştı.

5 METRE UZUNLUĞUNDA, 30 KİLOGRAM

Beş metre uzunluğa ve 30 kilogram ağırlığa sahip olan pitonun yatak odasından misafir odasına girmesini fırsat bilen Hibbert, hemen yılan avcılarını arayarak durumu bildirdi. Daily Mail Australia'ya konuşan David Goodwin, "Hibberd beni aradığında büyük bir panik içindeydi. Bu kadar korkması anlaşılır bir durum çünkü yakalanan piton devasa boyutlardaydı. Yılanın yatak odasında olduğunu söylediğinde, kapısını kapatarak onu orada biz gelene kadar tutmasını istedim." şeklinde açıklama yaptı.

YAKADIKLARI ARASINDAKİ EN BÜYÜĞÜ

Yakalanan yılanın şu ana kadar karşılaştığı en büyük piton olduğunu belirten Goodwin, fare sorununu çözmesi için canavarı atık istasyonuna götüreceklerini bildirdi.

2012 YILINDAN BERİ ŞÜPHELENİYORDU

Aslında bu korkunç olay Hibberd'ın yeni keşfettiği bir durum değil. Avustralyalı kadın, 2012 yılından beri evinin çatısında 30 kilogramlık bir yılanın dolaştığından şüpheleniyormuş. Hibberd daha önce de kişisel Facebook hesabından da bir ileti paylaşarak, yılanın karnını doyurmak için havuzların olduğu bölgeye gelerek gün batımına kadar orada zaman geçirdiği bilgisini vermiş.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER