Kıyıya Vuran Şişme Kadını Melek Sanıp...

Endonezya'nın adalarından birinde yaşayan köylüler kıyıya vuran şişme bebeği görünce "cennetten düşmüş bir melek" sandılar.

Kıyıya Vuran Şişme Kadını Melek Sanıp...
Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın adalarından birinde balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun 'cennetten düşmüş bir melek' olduğunu düşünen Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü.

Olay yerel medyada 'melek çocuk üzerinde sadece beyaz bir bez parçasıyla yüzü koyun şekilde ağlarken bulundu' ifadeleriyle haberleştirildi. Saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler.

Olay yerel medyada 'melek çocuk üzerinde sadece beyaz bir bez parçasıyla yüzü koyun şekilde ağlarken bulundu' ifadeleriyle haberleştirildi.Olay medyanın ilgisini çekti. Araştırmalar sonucunda kıyıya vuran 'meleğin' aslında seks oyuncağı olarak kullanılan bir şişme kadın olduğu tespit edildi.

Cennetten gelen melek haberleri hızla yayılınca olası bir toplumsal olay yaşanması ihtimaline kaşrı polis soruşturması başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER