Gözleri Görmeyen Kadına Üç Kişi Tecavüz Etti

Pakistan'da daha önce uğradığı asitli saldırıda gözlerini kaybeden kadın, yardım vaadiyle kandırılarak 3 kişi tarafından tecavüze uğradı

Gözleri Görmeyen Kadına Üç Kişi Tecavüz Etti

Pakistan'nın The Express Tribune Gazetesi'nin haberine göre gözleri görmeyen kadın, aralarında komşusu Muhammed Younus'un da bulunduğu 3 kişi tarafından tecavüze uğradı. Olayın ardından zanlıların gözaltına alındığını yazan gazete, mağdur kadının da tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldığını aktardı.

TECAVÜZ EDENLERİN ARASINDA KOMŞUSU DA VAR

Maddi durumu kötü olan ve eşinin işçi olduğu söylenen kadın daha önce kendisine tecavüz etmek ile suçlanan komşusundan maddi yardım alıyordu.

YARDIM EDECEĞİM DİYEREK EVİNE ÇAĞIRDI

İdidaya göre komşusu gözleri görmeyen kadın ile kadının çocuğunu tedavi ettirmek için götürdüğü hastanede karşılaştı. Daha sonra kadını kendisine sadaka vereceğini söyleyip evine gitmeye razı etti.

12 YAŞINDAKİ KIZINI DA TEHDİT ETTİ

Tecavüze uğrayan kadın, komşusunun evine gittikten sonra kızının elininin ve kolunun bağlandığını, kendisine komşusu ve iki arkadaşı tarafından tecavüz edildiğini söyledi.

Tecavüzcü komşunun olaydan sonra tecavüz ettiği kadının 12 yaşındaki kızını başkalarına anlatması halinde kendisine tecavüz edeceğini söyleyerek tehdit ettiği belirtildi.

EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİ DİYE ASİTLİ SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

2002 yılında kadın evelenme teklifini kabul etmediği kuzeni tarafından asitli saldıra uğramış ve gözlerini kaybetmişti. Olaydan sonra kadının kuzeni altı yıl hapis cezası almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER